1 / 9
Pecka duvalka
700 €
16.07.2021 10:32

Прилеп / Прилеп

Опрема за отпочнување на сопствен бизнис.
Печка дувалка45000д, 25-30 плех за печење на 1полнење збира 3 плеха.
Плехови метални 350д, алуминиумски 600ден парче.
Метално постојле за печката1500д. Алуминиумска хауба со аспиратор 7000д.
Тостер 2500д. Дрвено шкафче со фиока и вратничка 90/45/45cm 2500д.
Фрижидер-замрзнувач со росфајтен капак за работна површина 9500д.
Иложна витрина и (биро 81/112/55см) 8000д.
Дрвена витрини со вратнички 2м×120см×44см 8000д.
Ормар за инвентар и гардероба 180×40×40см 3500д.
Фрижидер за сладолед 10000д.
Фискален апарат-каса 5500д.
За комплет екстра цена!!!
Прилеп
Инфо: 075 317 320

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
075317320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам