1 / 9
Кукички за кучиња
По Договор
11.01.2023 18:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат куќички за сите раси на кучиња.
Изработени од чиста даска, со изолација, со лимен покрив за подобра заштита.
Цени по договор и зависно димензиите

Тел 076-612 472

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
0
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам