Logo

RASPRODAZBA NA PROFESIONALNA FOTO I VIDEO OPREMA?

Број на оглас: 3633131 | Објавен на: 02.08.2020, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 35,1-40 Мегапиксели

Марка: Sony

Цена: 9.999 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava:
Nikon D810 + objektiv AS Nikor 24-70mm f/2.8 Samo komplet telo + objektiv
(shuter count = 35000) 2000 evra.
Blic Nikon SB 910. = 300 evra
Sony A 7S; = 710 evra.
SONY A7 SII. = 1200 evra.
Objektiv SONY A FE16-35 f4 (nov) = 1250 evra.
Gimbal ZHIYUN WEEBILL - nov. = 400 evra.
Kameri:
Sony PXW-X160. = 3000 evra.
Sony PMW-150. = 1100 evra.
SONY AX-HDR 2000E = 1100 evra.
Panasonic AG-AC 160 = 1100 evra.
Kran So PROAIM Glava 7m/5m. = 1650 evra.
Glyde cam HD-4000 Stady cam. = 300 evra.
Ranec Sony za Kamera-fotooprema. = 150 evra.

Tel za kontakt 077 709 770.

Moze zamena za KOLA. Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач