1 / 2
Се продаваат парцели!
12 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2022 20:12

Ресен

Квадратура:

2934 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава парцела во с.Претор КП 542 1/2 со површина од 1.467м2. Парцелата излегува на асвалтиран пат, има пристап до струја и вода.

Истотака се продава и соседната парцела КП 543 со површина од 3759м2.

Постои можност за нивно заедничко купување!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Антонио
Потврден огласувач
075861599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам