1 / 5
Honda mtx 125-r 2T
900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.07.2020 13:17

Струга / Струга

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1993

Модел:

Honda mtx 125

Километри:

20000

Prodavam honda mtx 125 vo odlicna sostojba pali vozi so vodno ladenje motorot ima mnogu snaga moze da se vidi i proba vo sekoe vreme ( bez dokumenti)za poveke info na viber ili whatsapp mozna zamena samo za pogolem enduro so moja doplata.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Emran
Потврден огласувач
077742077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам