1 / 5
se izdava deloven prostor
1 €
05.09.2020 08:03

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

se izdava deloven prostor vo centar
ul.Marsal Tito

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

zoran
Потврден огласувач
075238221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам