1 / 11
apartmani Star Dojran
По Договор
25.11.2021 17:50

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

100 m²

Спрат:

2

Греење:

Соларна енергија

se izdavaat apartmani vo sekoj period od godinata lokacija do hotel Makedonija na 1 minuta do gratska plaza opremeni so klima tv wifi solaren sistem parking

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
077904623
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам