1 / 1
Mercedes Atego 12-17
1 €
10.01.2022 21:14

Радовиш / Радовиш

Kamionot e vo odlicna sostojba moze i bez hladnaca

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Alto-ve
Потврден огласувач
078727474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам