1 / 4
Suzuki gsxr k1 k2 k3 rezervar
100 €
02.03.2021 18:48

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2002

Модел:

K1 k2 k3

Километри:

5000

Rezervarot e vo odlicna sostojba prva farba

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
075964991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам