1 / 8
СТАН ВО ЦЕНТАР НА СТРУГА
12.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2020 12:28

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

76 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

улица Струшки Кепенци бр.10

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР НА СТРУГА

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Игор
Потврден огласувач
070609621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам