1 / 10
TECHNICS CD PLAYER SL-PJ 27 i TECHNICS TUNER ST-X301L
1.600 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.08.2020 11:30

Куманово / Куманово

TECHNICS CD PLAYER SL-PJ 27 i TECHNICS TUNER ST-X301 L vintage moze posebno ili zaedno 1600 i 1400 den tel 079 251 950

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам