1 / 6
Се издава апартман во Струга
По Договор
04.08.2022 10:21

Струга / Струга

Апартманот е со сопствено купатило,кујна,дворче,интернет и телевизија.На само неколку метри од езеро...
Телефон за контакт 076 453 966 i 076 453 967

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Апартмани Струга
Потврден огласувач
076285511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам