1 / 8
Seadoo RXP-X 260 RS
13.000 €
03.07.2020 19:04

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Seadoo RXP-X 260 RS, skuterom e vo odlična sostojba , 103 rabotini sati , dva kluca , so nego odi i prikolkata, makedonski dokumenti PRODADEN

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
078371915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам