1 / 1
Тајфун 9 KW
3.700 МКД
28.07.2020 13:30

Куманово / Куманово

Тајфун 9 KW. Купен во декември 2018. Трофазен приклучок. Сочуван, скоро како нов. Се продава поради затварање на фирма. Се продава и друга канцелариска и компјутерска опрема.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од: Претпријатие

Ретаил Интеллигенце дооел Скопје
Потврден огласувач
078334373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам