купувам стан во охрид или во стар дојран
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2020 17:15

Струга / Струга

Број на соби:

1,5

Квадратура:

40 m²

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

центар или околу болница

купувам стан во охрид, до 40м2, околу болницата или околу билјанини извори.
може нов, половен, празен, наместен, до 4-ти спрат по можност со лифт, и обавезно слободни 1-2 паркинг места.
или викендица, кука, апартман - стан околу центар во стар дојран.
можна замена стан во горче петров кај болниците - екстра локациа, барака во центар на драчево, или нови влезни кинески блиндор врати по топ цени, со ваша или моја доплата.
075 205 005 Јуниор.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара / Можна е замена од:

Дејан
Потврден огласувач
075205005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам