1 / 12
Апартмани | Apartmani, Соби | Sobi во Охрид | Ohrid
По Договор
19.08.2022 13:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

35 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Се издаваат студија во строгиот центар, во Охрид. Секое студио има свое купатило и сопствена кујна. Целосно опремени со клима, потребниот прибор за во кујна,ТВ кабловска, одличен и брз интернет, голем двор, балкон итн.
Локацијата е многу поволна поради тоа што сте одалечени 1 минута од чаршијата | 2 минути од кејот, но сепак ја имате потребната приватност во апартманот, но и во дворот кој можете слободно да го користите.
Исто така ако сте со моторно возило на располагање има паркинг, кој е бесплатен и најчесто слободен.
За подетални информации и резервации јавете се на следниот број - 070/237-847

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Dimitar
Потврден огласувач
070/237-847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам