1 / 8
Куќа
По Договор
29.06.2020 21:07

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1900 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Населба Суитлак, на 2км од градот Штип

Куќа со 180м2, два декара надворешна површина или 1900м2. Се наоѓа во месноста Суитлак, на 2 километри од градот. Цена по договор.

Тел. 078/217-728

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Anja
Потврден огласувач
078214600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам