1 / 1
skuter hamachi
600 €
30.06.2020 08:03

Кичево

Состојба на предмет
Нов

skuter hamachi 2010god,14000km

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071377410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам