1 / 3
detsko točače rozevo
2.400 МКД
13.09.2020 18:52

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

14 "

Големина на рам:

5 - 7 год.

Prodavam sočuvano detsko (žensko) točače,
za 3-7 god.vozrast, servisirano, dobri gumi, kočnici.

Ispravno, samo desnata pedala treba da se smeni.

Tel.072 204 913

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Viki
Потврден огласувач
072204913
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам