1 / 7
IZNAJMUVAM NOV STAN 98KV NASTEL PANORAMA
649 €
650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.11.2022 10:28

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

98 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2011

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Slavejko Arsov 23

Се изнајмува веднаш вселив нов модерен стан до турската амбасада на Водно Ул. Салвадор Аљенде.
Нов модерен стан на мирна локација до турската амбасада на Водно.ПОГЛЕД НА СКОПЈЕ,Станот е 100м2 на 4ти спрат (од вкупно 5 спрата) со лифт. Станот е целосно опремен -наместен со голема дневна соба, трпезариска соба и комплетно опремена нова кујна, 2 спални, 1 бања, 1 тоалет, балкон со поглед кон Скопје. Со сопствен паркинг - гаража.SLOBODEN vednas

Тел- 075 205 646

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Prodavac
Потврден огласувач
075205646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам