1 / 5
odlicna kuca so ubav dvor
70.000 €
Цената не е фиксна
Денес 11:57

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

143 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

65 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ul:Jordan Zlatanoski br:74

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Cetinska.
_______________
▪️ Katnost: Prizemje + Ploca za kat
▪️ Plac: 143m2
▪️ Dvorno mesto: 65m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 78m2
▪️ Garazha
_______________
▪️ Kukjata e lepenka od dvete strani.
_______________
Cena:
➧7O.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo s.Falishe, Tetovo

179000 €

Nova kukja vo S.Slatino so dvor 2000m2

320000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам