1 / 12
APARTMANI - Studija vo PESTANI
1 €
27.08.2022 07:35

Охрид / Охрид

Квадратура:

100 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Se izdavaat apartmani- studija vo Pestani na okolu 80 metri do hotel Desaret I plazata.
Apartmaninte - studijata se dvokrevetni a eden e trokreveten i site se opremeni so sopstven toalet, mini kujna, WI-FI, TV terasa.

Cena: 500- 600 den od krevet na vecer.

Tel.
070 99 12 15

077 601 701


Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

E.Cano
Потврден огласувач
077601701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам