1 / 7
Se prodava kuka vo Krusevo. Mozna zamena za stan vo Skopje!
30.000 €
Цената е фиксна
03.06.2023 22:21

Крушево / Крушево

Број на соби:

5

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Partizanska

Se prodava kuka vo Krusevo na odlicna lokacija mozna e i zamena za stan.
Vkupna povrsina na kukata e 255m2 od koi 90m2 kuka, 15m2 pomosna prostorija do kukata, I 150m2 dvor.

INFO: 071711918 MIKI

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Ace
Потврден огласувач
077790423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам