СЕ ИЗДАВА ДУЌАН 20М2 ВО ЗГРАДА КУБУС
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2020 18:35

Штип / Штип

Квадратура:

20 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН 20М2 ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Vane
Потврден огласувач
078210432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам