1 / 10
Reebok патики
600 МКД
05.01.2022 21:35

Аеродром / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

<30

Боја:

Темно сина

Продавам Reebok патики број 28.
Добивате и пластични папучи.


Рибок

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Jana
Потврден огласувач
070811978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам