1 / 12
CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D 4X4 EXTRA SACUVANO
5.500 €
22.07.2021 12:20

Гостивар / Гостивар

Марка:

Chevrolet

Модел:

Captiva

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D 150 KS 4X4 6 BRZ
PROIZVODENA 10.12.2008
KILOMETRI 179.000
MOTOR 2.0 DIZEL 110 KW - 150 KS
5 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
KLIMA TRONIC
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
RADIO SO CD USB
DZIPOT E REGISTRIRAN CELA GODINA SO ZELEN KARTON I KOMPLET SERVIS E NAPRAVENO
2 ORGINALNI KLUCEVI
100 % GARANCIA ZA KILOMETRI
DZIPOT E VO EXTRA SOSTOJBA BEZ NIKAKVI ZABELESKI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SWISS AUTO
CEGRANE
Потврден огласувач
+38978377770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам