1 / 1
Skuter Hamachi
600 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2020 10:47

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Prodavam skuter hamachi proizveden 2010 g,14000 km.

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071377410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам