1 / 6
Fisher pojacalo so Gramofon vintage 1978
20.000 МКД
03.07.2020 14:55

Неготино / Неготино

Fisher RS-2003 аудио систем со Fisher MT-6224 грамофон Vintage. Made in Japan 1978. Technics звучници 2х60 W. Донесени од САД. Системот е во одлична козметичка состојба. Фунционира супер, со моќен и топол звук. Грамофонот е полуавтоматски работи одлично (единствена маана, изваден е лифтот на рачката, мора да се контролира рачно). Гратис Grado Black cartridge со уште многу живот во него. Цена за комплет.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
075646326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам