1 / 3
Маџун потполно природен
400 МКД
31.10.2020 16:43

Неготино / Неготино

Продаваме маџун потполно природен - чист од црно грозје (вранец и картошија) без никакви додатоци и засладувачи. Теглата чини 400 ден. Праќаме по карго Експрес. Информации и контакци- порацки на телефон 0764080619 и 075733406.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
076408619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам