Се продава куќа на којник во близина на мегдан (со гаража)
15.000 €
15.08.2022 16:20

Велес / Велес

Број на соби:

5

Квадратура:

85 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kliment Ohridski

Се продава куќа на којник во близина на мегдан (пристап со возило до неа) приземје + спрат + двор. Има и плац од 50м2 кој е веднаш на главната улица Максим Горки моментално се користи за гаража (може пренамена и за друга градба). Се продава комплет, плацот не го двојам. 078398447
EKSTRA CENA!!!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
078398447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам