1 / 1
Тостер за скара -VIVAX
2.290 МКД
Цената е фиксна
02.07.2020 11:06

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Супер евтин тостер за скара – VIVAX

*Има моќност од 1800 W
*Термостат кој овозможува подесување на температурата
*Плотна која е нелеплива и овозможува лесно чистење
*Сад за собирања на вишокот масло што истекува и негово лесно отстранување

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!

Нарачка преку веб страната на следниот линк https://vo.mk/shop/toster-za-skara-vivax/

Испорака - достава до дома.

За повеќе информации контактирајте не на https://vo.mk/contact/ или тел. +389 75 814 841

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Тостери

Се продава од:

Ace VOmk
Потврден огласувач
075336399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам