1 / 1
Телесна вага PS-180BT BLUETOOTH – VIVAX
1.590 МКД
Цената е фиксна
02.07.2020 11:27

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

НАЈЕВТИНА ПОНУДА НА VIVAX-ТЕЛЕСНА ВАГА
• Телесна вага којa ви нуди можност за поврзување со вашиот смартфон
• Изработена од калено стакло
• Мери максимално до 180 кг
• Дисплеј

КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!

Нарачка преку веб страната на следниот
линк https://vo.mk/shop/telesna-vaga-ps-180bt-bluetooth-vivax/

Испорака - достава до дома.

За повеќе информации контактирајте не на https://vo.mk/contact/ или тел. +389 75 814 841

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Телесни ваги

Се продава од:

Ace VOmk
Потврден огласувач
075336399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам