1 / 5
SCHMITZ SKO 24
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2020 14:25

Гевгелија / Гевгелија

Redovno servisirana,
vo odlicna sostojba,
za poveke informacii obratete se na tel.

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

AIB GLOBAL LOGISTICS
Потврден огласувач
0038970222311
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам