Restoran vo Skopje ima potreba od kelner
17.000 МКД
02.07.2020 14:14

Карпош / Скопје

Restoran vo Skopje ima potreba od krlner, plata 17000
Telefon za kontakt 070397356

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

Leona
Потврден огласувач
76957335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам