1 / 6
ARAI freeway classic !!! S golemina
2.500 МКД
17.10.2020 11:09

Охрид / Охрид

Марка:

Yamaha

Вид:

Останато

Година:

2019

Модел:

r1

Километри:

5000

se prodava kaciga ARAI freeway classic... S golemina... stojat site sifri i sertifikati od fabrika... moze da se vidi vo sekoe vreme... BEZ ZAMENI !! broj za kontakt 075 491 543

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Moto Oprema
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам