1 / 2
Sadoper/ Садопер Nardo
50 €
30.11.2021 12:50

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi nekoristeni sadoperi Nardo. Sadoperite nemaat nikakvi ostetuvanje.
Shirina 43.5 sm, dlabocina 18 sm

Категорија: Дом и Градина / Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
78835682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам