1 / 8
Shank od iverica i masivno drvo
1.350 €
Цената не е фиксна
30.11.2021 12:50

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava sank od masivno drvo i od iverica.
Sankot e vo dobra odrzana sostojba, nema golemi ostetuvanje.
Dimenzii na mal sank :225 sm dolzina, 125 visina, shirina 75 sm.
Golem sank dolzina 500 sm shirina 60sm visina 120 sm
Isto i friziderot e za prodavanje.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
78835682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам