1 / 3
Детски велосипед
20 €
Цената не е фиксна
03.03.2023 18:40

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Детски велосипед од 0-3 години

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Borjan
Потврден огласувач
070317666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам