1 / 9
Се издава/продава камп приколка во Градиште
1 €
30.06.2021 14:36

Охрид / Охрид

Екстра цена за до 15 септември.
Се издава камп приколка во Градиште.
Приколката има сопствена вода кујна фризидер туш кабина и секогаш топла вода. Контакт 070 206 572. Екстра цена за до 15 септември.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070206572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам