1 / 6
Se prodava skuter Piaggio Beverly 500cc
2.200 €
17.07.2020 13:00

Охрид / Охрид

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2004

Модел:

Beverly 500 cc

Километри:

15000

Se prodava skuter Piaggio Beverly 500cc god 2004.So izminati 17 000 km.Smenato ulje plocki malossi napred nazad dve novi gumi .Skuterot e vo odlicna sostojba vredi da se vidi najubaviot Beverly vo Makedonija lice za kontakt Bobi 070249 069

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Stojce
Потврден огласувач
070743532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам