1 / 12
Apartman vo centarot na Ohrid
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.07.2022 21:06

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

68 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ul.Vanco Nikoleski br. 1

Se izdava apartman vo centarot na Ohrid nasproti hotel Palace. Apartmanot e so 2 spalni sobi, dnevna so kujna i trepezarija, wc, klima, internet i sopstven besplaten parking.
Kapacitet za 6 osobi
Poveke info za termini i cena na tel. broevi: 078434143 ; 070723251

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Sanja
Потврден огласувач
070723251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам