kupuvam stan vo ohrid
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2020 12:27

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

biljanini izvori

kupuvam stan vo ohrid
nov, vo gradba, ili poloven (moze prazen ili namesten), do 5 sprat (so lift), vo poteg od biljanini izvori do bolnicata.
mozna zamena i za stan skopge (gjorce petrov) ili del so vlezni blinder kineski vrati.
075205005

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара / Можна е замена од:

Дејан
Потврден огласувач
075205005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам