1 / 2
Quantum Turbo SC
15.000 МКД
10.09.2020 23:36

Гази Баба / Скопје

Брзо постојано и непречено користење на блицот. Компактен, опција за закачување на појас.
Доаѓа со кабел за Nikon блиц.]
Минимално користен.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Батерии

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070330320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам