1 / 2
Geometriski medijapanski polici
3.000 МКД
13.07.2020 14:36

Аеродром / Скопје

Se prodavaat 6 nezavisni osmoagolni polici, 3 se sjaen crn mediapan i 3 se bel sjaen medijapan.
Policite moze da gi rasporedite vo bilo koja forma ne mora da bidat postaveni kako na slikite.
Dimenzii: 43cm, 33cm, 23cm

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
078371791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам