1 / 2
Prodavam ptofesionalen nov toster na plin
200 €
28.09.2021 07:10

Кисела Вода / Скопје

Tosterot e Germanski nov ne upotreben kupen e 450 evra i e profesionalen...raboti na plin..

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Тостери

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070248822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам