1 / 12
Se izdava Lokal
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.03.2022 18:15

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

400 m²

Греење:

Централно

Se izdava atraktiven lokal, vo atraktivna lokacija
Lokalot se naogja vo mnogu atraktivna lokacija, vo vlezot na Gradot na samiot gruzen tek sproti Damkom
Lokalot e na 3 nivoa
Podrum
Prizemje
Prv sprat
Poseduva okolu 400kvadrati
Lokalot e poveke namenska
Nova gradba
Poseduva sve sto e potrebno
Ima i podno greenje
Spusteni plafoni
Priprema za kameri
Poseduva siroki stepenici
Cena po dogovor
Kontakt 070 215 075
Samo za seriozni

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

zula
Потврден огласувач
38970723210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам