1 / 5
Prodavam velosiped Alubike
250 €
21.03.2023 07:43

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

18 "

Големина на рам:

18 "

Prodavam velosiped na sklopuvanje Alubike

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070360349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам