1 / 10
Fiskalna kasa, kompjuter na touch, masa so stolici, krevetce
По Договор
04.07.2020 09:37

Бутел / Скопје

Prodavam:
Masa so 4 stolici komplet 6000 den;
Detsko krevetce 2500 den;
Kompjuter na touch 5000 den;
Fiskalna kasa SYNERGY SY250 = 2000 den;
Za poveke info kontaktirajte na brojot

Категорија: Продавници, Трговија / Трговски центари

Се продава од:

Amra
Потврден огласувач
071338353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам