1 / 5
Prodavam koristen BIGSHOT ednobrzinec
350 €
18.03.2023 09:09

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

24 "

Prodavam BIGSHOT golemina na ram M (56 cm), ednobrzinec, mnogu malku koristen,

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
077615554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам