1 / 1
Тостер – VIVAX TS-1000WH
1.690 МКД
Цената е фиксна
04.07.2020 13:21

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

НАЈЕВТИНА ПОНУДА НА ТОСТЕР – VIVAX

Карактеристики на производот:
* Светлосен индикатор
* Варијабилен термостат
* Нелеплива плоча
* Лесен за употреба
* Боја-бела

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!

Нарачка преку веб страната на следниот линк
https://vo.mk/shop/toster-vivax-ts-1000wh/

Испорака - достава до дома.

За повеќе информации контактирајте не на https://vo.mk/contact/ или тел. +389 75 814 841

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Тостери

Се продава од:

Ace VOmk
Потврден огласувач
075336399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам